Här är

Våra kontor

Bülow & Lind fastighetsförmedling har kontor i Malmö, Lund och Löddeköpinge.
Vi kan bostadsmarknaden i våra olika orter och områden utan och innan. Med en hög serviceanda och stort engagemang  arbetar våra mäklare för att du ska få den bästa kvaliteten och upplevelsen vid din bostadsaffär.


Tack vare vår lokala förankring vet vi dessutom exakt var de bästa lekplatserna ligger,
vilken strand som är längst och bäst samt hur ni hittar den bilfria genvägen till skolan..

 

Lär känna oss

Magnus Lind

Reg. Fastighetsmäklare - VD

046-39 60 60
0706-26 73 13

magnus.lind@bulowlind.se

Magnus Lind har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Andreas Bülow

Reg. Fastighetsmäklare - Vice VD

040-300 305
0708-301 305

andreas.bulow@bulowlind.se

Andreas Bülow har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Anna Kajrup

Reg. Fastighetsmäklare

046-71 20 71
0702-63 02 60

anna.kajrup@bulowlind.se

Anna Kajrup har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Cassandra Bülow

Reg. Fastighetsmäklare

0733-14 43 63

cassandra.bulow@bulowlind.se

Cassandra Bülow har 5 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Christoffer Carlström

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
0708-76 01 80

christoffer.carlstrom@bulowlind.se

Christoffer Carlström har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Daniel Hansson

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
0709-89 69 49

daniel.hansson@bulowlind.se

Daniel Hansson har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Fredrik Engwall

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
070-353 90 96

fredrik.engwall@bulowlind.se

Fredrik Engwall har 5 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Håkan Persfell

Reg. Fastighetsmäklare

040-20 82 92
070-555 25 65

hakan.persfell@bulowlind.se

Håkan Persfell har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Ing-Marie Bengtsson

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
0702-53 63 73

i-m.bengtsson@bulowlind.se

Ing-Marie Bengtsson har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Love Fält

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
073-314 53 71

love.falt@bulowlind.se

Love Fält har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Paul Eriksson

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
0731-525434

paul.eriksson@bulowlind.se

Paul Eriksson har 4,5 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Peter Starck

Reg. Fastighetsmäklare - Jur kand

040-300 305
070-88 60 113

peter.starck@bulowlind.se

Peter Starck har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Ulf Björk

Reg. Fastighetsmäklare

040-300 305
070-145 88 48

ulf.bjork@bulowlind.se

Ulf Björk har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Patricia Olsson

Koordinator/mäklarassistent

046-396060
0708-500434

patricia.olsson@bulowlind.se


Läs mer

Petra Bülow

Koordinator/Mäklarassistent

040-300 305

petra.bulow@bulowlind.se


Läs mer

Anneli Karlsson

Mäklarassistent

040-300 305

anneli.karlsson@bulowlind.se


Läs mer

Mattias Forslin

Mäklarassistent



mattias.forslin@bulowlind.se


Läs mer

Daniel Broström - Snäll

Kundvård

046-39 60 60

daniel.brostrom-snall@bulowlind.se


Läs mer