Bülow & Lind fastighetsförmedling har kontor centralt i Malmö, Lund, Staffanstorp och Löddeköpinge. Våra fastighetsmäklare är specialister på bland annat Husie, Oxie, Tygelsjö, Klagshamn, Genarp, Östra Torn, Södra Sandby, Burlöv och Staffanstorp. Med hög service och stort engagemang arbetar våra mäklare för att du ska få den bästa kvaliteten och upplevelsen vid din bostadsaffär. Tack vare vår lokala förankring vet vi dessutom exakt var de bästa lekplatserna ligger, vilken strand som är bäst och hur ni hittar den bilfria genvägen till skolan.

 

 

Lär känna oss

Magnus Lind

Reg. Fastighetsmäklare - VD


0706-26 73 13

magnus.lind@bulowlind.se

Magnus Lind har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Andreas Bülow

Reg. Fastighetsmäklare - Vice VD


0708-301 305

andreas.bulow@bulowlind.se

Andreas Bülow har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Anna Kajrup

Reg. Fastighetsmäklare

046-71 20 71
0702-63 02 60

anna.kajrup@bulowlind.se

Anna Kajrup har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Cassandra Bülow

Reg. Fastighetsmäklare


0733-14 43 63

cassandra.bulow@bulowlind.se

Cassandra Bülow har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Charlene Shelton

Reg. Fastighetsmäklare


073-718 42 66

charlene.shelton@bulowlind.se

Charlene Shelton har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Christian Ask

Reg. Fastighetsmäklare

046-25 75 75
0709-80 30 50

christian@bulowlind.se

Christian Gunnarsson-Ask har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Christoffer Carlström

Reg. Fastighetsmäklare


0708-76 01 80

christoffer.carlstrom@bulowlind.se

Christoffer Carlström har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Håkan Persfell

Reg. Fastighetsmäklare


070-555 25 65

hakan.persfell@bulowlind.se

Håkan Persfell har 4,8 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Ing-Marie Bengtsson

Reg. Fastighetsmäklare


0702-53 63 73

i-m.bengtsson@bulowlind.se

Ing-Marie Bengtsson har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Mogens Mårtensson

Reg. Fastighetsmäklare


0733-14 53 71

mogens.martensson@bulowlind.se

Mogens Mårtensson har inga omdömen på hittamaklare.se
Läs mer

Paul Eriksson

Reg. Fastighetsmäklare


0731-52 54 34

paul.eriksson@bulowlind.se

Paul Eriksson har 4,5 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Peter Starck

Reg. Fastighetsmäklare - Jur kand


070-88 60 113

peter.starck@bulowlind.se

Peter Starck har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Saga Söderquist

Reg. Fastighetsmäklare


0709-89 69 49

saga@bulowlind.se

Saga Söderquist har 5 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Ulf Björk

Reg. Fastighetsmäklare


070-145 88 48

ulf.bjork@bulowlind.se

Ulf Björk har 4,9 av 5 i betyg på hittamaklare.se
Läs mer

Anna Carlstedt Mörk

Mäklarassistent

040-300 305
0705-82 50 07

acm@bulowlind.se


Läs mer

Patricia Olsson

Mäklarassistent / Cert. Inredare & homestylist

046-396060
0708-500434

patricia.olsson@bulowlind.se


Läs mer

Petra Bülow

Koordinator/Mäklarassistent

040-300 305
0708-20 66 19

petra.bulow@bulowlind.se


Läs mer

Christel Lundgren

Mäklarassistent


0709–71 06 25

christel@bulowlind.se


Läs mer